1.Kurumiçi Girişimcilik ve İnovasyon Konferansı 2 Haziran’da

Kurumiçi girişimcilik ve inovasyon gerek işgücünü, iş süreçlerini, verimliliği, üretkenliği, yaratıcılığı, çalışma ortamını gerekse şirketleri ve de sektörleri doğrudan etkileyen, değiştiren ve dönüştüren  önemli iki enstrüman diyebiliriz aslında.

Böyle olunca da bende bu iki ana alanla alakalı  yayınlanan çalışmaları ve düzenlenen etkinlikleri fırsat buldukça yakından takip etmekte ve  izlenimlerimi sizlerle paylaşmaktayım.

Kurumlara hızla değişen iş yaşamında liderlik ve kültürel dönüşümde çözümler sunan, özellikle çeşitlilik yönetimi ve kapsayıcı iş ortamı konusunda uzmanlaşmış, Yönetim ve İnsan Kaynakları Danışmanlık şirketi olan Aso Company 2 Haziran’da önemli bir organizasyon düzenleyecek.

KIG2016ISTANBUL2 Haziran’da Bomonti Ada’da Atölye’de gerçekleşecek olan 1.Kurumiçi Girişimcilik ve İnovasyon Konferansı ile alanında lider 13 profesyonel konuşmayıcı ağırlayacak.

Peki konferans içeriğinde neler yer alacak?

4. Endüstri Devrimi’ne sektörlerin nasıl hazırlandığı, mekanların kurum içi inovasyona ve girişimciliğe etkisi, açık inovasyon, sosyal girişimcilik, kurum içi girişimciliğin iç iletişime etkisi gibi  konulardan bahsedilecek.Ayrıca şirketlerden kurum içi inovasyon uygulama örnekleri ile örnekler verilerek, hem start up hem de kurumsal şirketleri kapsayacak karşılaştırmalar yapılacak.

2 Haziran’da gerçeklecek olan bu önemli etkinlikte bende insan kaynakları blogger’ı olarak yer alacak ve konferans sonrasında izlenimlerini buradan paylaşacağım.

Bu önemli organizasyonla alakalı daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilir ve #kig2016istanbul hashtag aracılığıyla da  gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz.

Kaynak : Aso Company

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s