“Şirketinizde İşveren Markası Çalışmaları Yapılıyor Mu?”

23 Nisan 2016 tarihinde KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezinin ev sahipliğinde  gerçekleşen Nisan ayı “Bir Kahve Mola Buluşmaları” etkinliğine,  işveren markası dünyasına gerek çalışmaları gerekse mesleğine olan tutkusu ve harikulade sinerjisi ile renk ve zenginlik katan değerli meslektaşım Merdiye Eker İşveren Markası sunumu ile konuk oldu.

Öncelikle nazik davetlerinden dolayı Kamil Kasacı‘ya ve Merdiye Eker‘e çok teşekkür ederim.

İşveren markası, her ne kadar ülkemizde hem kavram hemde içerik/fonksiyon olarak gerek şirketlerde gerekse İK  biriminlerinde  daha yeni varlığını gösterse de yurt dışında uzun yıllardır başarıyla adından söz ettirmekte.

Hal böyle olunca işveren markası ile ilgili ülkemizde yer alan her önemli çalışma ve katkıda dikkate değer bulunmakta ve önemle takip edilmekte.

Merdiye Eker, bu önemli etkinlikte  marka, pazarlama, sosyal medya ve insan kaynakları açılarından işveren markasına bakarak, güncel bilgi ve örnek uygulamalarla işveren markası üzerine nefis bir sunum ziyafeti verdi.

Sunum içeriğinin güncelliği bir yana anlatım tarzı, üslubu, konuya hakimiyeti ve  katılımcılarla etkileşimi harikaydı.Velhasıl her anı hazine değerinde farkındalıkla dolu bir etkinlik oldu diyebilirim.

İşveren markası ile ilgili kaynak teşkil etmesi açısından Merdiye Eker’in yazılarından oluşan önemli bir derlemeyi geçtiğimiz Ocak ayında bu platformdan paylaşmıştım.

Önemli bir anket!

İşveren markası üzerine bir dakikanızı bile almayacak olan şu ankete (Şirketinizde işveren markası çalışmaları yapılıyor mu?) katılıp sizde katkı sunabilirsiniz.

Kaynak : Merdiye Eker

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s