#peryonkongre “İşe İade Davalarında Uzman Görüşü ile Güncel Gelişmeler”

16 – 17 Kasım 2015 tarihleri arasında Türkiye İnsan Yönetimi Derneğinin Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlemiş olduğu PERYÖN 23. İnsan Yönetimi Kongresi‘nde idim.

PERYÖN 23.İnsan Yönetimi KongresiKongrenin ikinci günü, çalışmalarını takdirle takip ettiğim, iletişimde bulunduğum çok değerli iki insanın, Prof.Dr.Erdem Özdemir ile İpek Aral‘ın İşe İade Davalarında Uzman Görüşü ile Güncel Gelişmeler oturumuna katıldım.

Oturumun yapılacağı salona girer girmez bir an durakladım. Zira salon hınca hınç doluydu.İtiraf etmek gerekirse bu kadar yoğunluk beklemiyordum.Keza bende ayakta izlemek zorunda kaldım.

Oturumu sevgili İpek Aral ile Erdem hoca büyük bir ahenk içinde birlikte yönettiler.Hatta şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki dinlemekten büyük bir zevk aldığım önemli oturumlardan biriydi.

Mevzu işe iade davaları olunca insan kaynakları profesyonellerini fazlasıyla mesgul etmekte hatta başını ağrıtmakta.Keza oturumun soru cevap bölümünde katılımcıların görüş ve soruları yoğun bir şekilde gerçekleşti.Haliyle zaman yetmedi hatta bir saat daha olsa eminim bu tempoyla giderdi.

PERYÖN’e sevgilerle: Mümkünse bir daha ki kongrede ik ve iş hukukuna dair İpek Aral ve Prof.Dr. Erdem Özdemir’den yine bir oturum bekleriz.

PERYÖN 23.İnsan Yönetimi Kongresi - İşe İade DavalarıOturum süresince işe iade davaları ile ilgili olarak hukuki boyutunu Prof.Dr.Erdem Özdemir, ik boyutunu ise İpek Aral zihin açıcı, aydınlatıcı bilgileri ve örnek uygulamaları paylaştılar.

Oturum içeriğiyle ilgili ana başlıklara buradan ulaşabilirsiniz.

Konuşmacılar ve çalışmalarıyla ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak için;

İpek Aral (İK Proje Danışmanı, Eğitmen, Blog Yazarı )

Prof.Dr. Erdem Özdemir (Marmara Üniversitesi Hukukuk Fakültesi, İş Hukuku Öğretim Üyesi)

Kaynak : Görseller (İpek Aral) & PERYÖN

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s