Bir Beyin Fırtınası,Bir Füzyon Yazısı “İK’nın Anayasası”

İcra ettiğiniz mesleğin,içinde bulunduğunuz sektörün neresinde durursanız durun mutlaka bilgi ve deneyimlerinizi sorgulamak,işinizin ve sektörünüzün sorunları,eksiklikleri,dünü, bugünü ve yarını hakkında mutlaka sürdürülebilir bir beyin fırtınası içerisinde yer almaya gereğini hissedersiniz.

Kaldı ki sürekli öğrenme,gelişim,başarı,motivasyon,verimlilik ve büyüme adına bu bir zorunluluk aslında.

Bu bağlamda çalışmalarına,deneyimlerine,değerlendirme ve tespitlerine çokça değer verdiğim saygıdeğer iki insan, Ahmet Eryılmaz ve Artemiz Güler geçtiğimiz günlerde İK’nın Anayasası adlı nefis bir füzyon çalışması ile biz ik’cıların çokça dikkatini çekmeye başladı.

İK’nın Anayasası,Ahmet Eryılmaz’ın attığı bir tweet ile başladı.Screenshot from 2015-03-12 00:12:44

Sonrasında ise bu iki güzide isim birlikte nefis bir beyin fırtınası başlattılar.Konuyu ve içeriğini yakından takip eden herkeste keyifli,bilgilendirici ve farkındalık dolu bu harikulade tartışmayı takip etmeye başladı.

Ahmet Eryılmaz, 8 Mart 2015 tarihinde blogunda yayınladığı İK’NIN ANAYASASI adlı yazısına karşılık Artemiz Güler’de 9 mart 2015 tarihinde yayınladığı Füzyon Nedir, Nasıl Yazılır ? (Mikemmel İK var mı kine 🙂 )  adlı yazıyla   karşılık verdi.

Bu beyin fırtınasının,bu füzyon yazılarının devamı gelir mi bilmem ama ik dünyasına farkındalık sağladığı da bir vaka.Bu nedenledir ki saygıdeğer büyüğüm Ahmet Eryılmaz‘a ve değerli insan Artemiz Güler‘e eğitici olduğu kadar farkındalık sağlayıcı nefis tartışma için çok teşekkür ederim.

Kaynak : Ahmet Eryılmaz & Artemiz Güler

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s