Merdiye Eker ile Yönetime Dair

Uzun bir süredir kendisini,çalışmalarını ve blogunu yakından takip ettiğim değerli bir işveren markası uzmanını bu yazımda sizlere tanıtmak isterim.

İnsan kaynaklarının en önemli fonksiyonlarından biri sayılan işveren markası yönetimini, ülkemizde özellikle son yıllardan itibaren gerek düzenlenen etkinliklerde gerekse şirketlerin hayata geçirdiği çeşitli uygulamalar sayesinde artık sıkça duymaktayız.

merdiye eker ile yönetime dairHaliyle işveren markası ile ilgili ülkemize özgü teorik bilgiler ve uygulamalarla dolu araştırmalar,makaleler ve görsellerde yol gösterici ve eğitici olması açısından önemli kaynak sayılmakta.

Değerli arkadaşım Merdiye Eker‘de bu noktada işveren markası uzmanı olarak gerek bilgi ve deneyimlerini gerekse şirketlerin işveren markası ile ilgili örnek uygulamalarına,işveren markası ile ilgili düzenlenen çeşitli etkinlikleri ve içeriğini blogunda güncel bir şekilde yer vererek hem okuyucusuyla paylaşmakta hemde insan kaynakları sektörüne katkı sağlamakta.

Sosyoloji kökenli olması münasebetiyle işveren markası haricinde blogunda yönetim, liderlik ve insan kaynakları süreçlerini sosyolojik açıdan da ele almakta.

Blogunda ayrıca Sesli Düşünelim ve Artı Dakikalar bölümü de yer almakta.

Sesli Düşünelim bölümünde iş hayatında önemli yerlere sahip kişilerle ilgili başarı hikayelerine ve onlarla yaptığı çeşitli röportajlara rastlayabilirsiniz.

Artı Dakikalar bölümünde ise yaşamı daha renkli hale getirmek üzere yeni aktivitelere yer vermekte.

Eğer işveren markası ve insan kaynakları dünyası ile yakından ilgileniyorsanız Merdiye Eker ile Yönetime Dair‘i sürekli takip etmenizi önerebileceğim önemli bloglardan birisidir diyebilirim.

Değerli arkadaşım Merdiye Eker‘e işveren markası dünyasına kattığı değerden ötürü kendisine buradan bir kez daha çok teşekkür etmek isterim.

Nitelikli verilerle dolu mesleki blogların çoğalması dileğiyle!

Görsel kaynak : Merdiye Eker ile Yönetime Dair

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s