#iksohbeti başlıyor!

#iksohbetigümbürgümbürgeliyor

10469671_10152625559623748_2991786507936061424_n#iksohbeti  kısa bir aradan sonra her hafta farklı bir konu ile sevenleriyle buluşmak üzere gün sayıyor!

Başladığı yıldan itibaren giderek katılımcı sayısını arttırarak beğeni toplayan ve adından sıkça söz ettiren #iksohbeti iş dünyası, organizasyonel gelişim ve insan kaynakları severleri bir araya getiren interaktif bir oluşum.

Her hafta katılımcıların önerileri ile belirledikleri bir konuyu konun uzmanları ve ilgililerin katkılarıyla interaktif bir beyin fırtınası şeklinde işleyerek hem gündem yaratmakta hem de katılımcıların birbirleriyle etkileşimi sayesinde “bilgi alışverişlerinde bulunulmasına ve tanışılmasına” zemin hazırlayan interaktif bir mesleki sosyal topluluktur diyebiliriz.

Kaçırmayın!

Tuba Aydoğan ve Raşit Akdi’nin moderatörlüğünde 14 Ağustos Perşembe günü saat 21:30’da başlayacak olan #iksohbetin’e ik’ya ilgi duyanların,kıdemli  ik’cıların,yöneticilerin,çalışanların ve öğrenci arkadaşların soru ve önerileri ile katılımlarını büyük bir heyecanla bekliyoruz.

#iksohbet’i bilgi,görüş ve sorularınızla zenginleştirmek,duyuru ve yeni gelişmelerden haberdar olmak  için Twitter’dan takip edebilir ve Facebook sayfasını da ayrıca beğenebilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s