İnsan Kaynakları Bloggerları Arasından Yazarlarda Çıkar!

Merhaba değerli okurlar

Bu tanıtım yazısını ne zamandır düşünüyordum lakin koşuşturmacadan dolayı bir türlü fırsat bulamamıştım.

Yakın bir zamanda kitap dünyasına sadece iş hayatındaki çalışmaları ve başarılarıyla değil bloglarında yayınladıkları nitelikli yazıları ile adlarından söz ettiren iki değerli meslektaşım Sayın Banu Çakar ve Sayın Selin Yetimoğlu iki güzel çalışma ile harika bir başlangıç yaptılar.

Bu iki güzide ismi gelin kısaca tanıyalım!

Türkiye’nin nev-i şahsına münhasır en popüler İK ve LİDERLİK blogu diyebileciğimiz Liderlik Ruhu, Banu Çakar imzalı özgün ve zengin içeriği ile gerçekten müstesna bloglar arasında yerini layıkıyla hak etmekte.

Blog yolculuğuna çıktığım günden itibaren çalışma ve yazılarını yakından takip ettiğim için  Sayın Banu Çakar‘ın uzun süredir üzerinde itina ile çalıştığı ilk kitabının çıkmasını heyecanla bekliyordum.

Banu Cakar-Ruh'unla DüşünDerken gün geldi çattı Sayın Banu Çakar‘ın yoğun bir çalışma dönemi sonrası Ruh’unla Düşün “Hayat’ta,Aşk’ta ve İş’te Ruhsal Zeka (SQ)”  Mayıs 2014’te Ceres Yayınları aracılığı ile okuyucuyla buluşmaya başladı.

Yazar bu harika kitap ile güzel bir başlangıç yapmakla kalmadı  Liderlik Ruhu ile başlayan yazım hayatında bir basamak daha çıkarak  hem blog okurlarını sevindirdi hemde kitap konusu itibari ile bulunduğu mecrada ve alanda apayrı bir farkındalık kattı diyebiliriz.

Sayın Banu Çakar’ın Yeni Çağın Liderliğini,Ruhsal Zeka (SQ) ile anlattığı Ruh’unla Düşün “Hayat’ta,Aşk’ta ve İş’te Ruhsal Zeka (SQ)” adlı kitabı ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Gelelim ikinci yazarımıza 🙂

Blogumu yakından takip edenler bilirler Sayın Selin Yetimoğlu ile ilgili 8 Mayıs tarihli  Bir İnsan Kaynakları Blogger Hikayesi;”Yabancı Dilde İçerik Oluşturmak” adlı bir yazıyı sizlerle paylaşmıştım.

hayat bilgesiBu kadar nitelikli içeriği hangi arada derede yazdığını zaman zaman şaşkınlıkla izlediğim ve ilgiyle takip ettiğim Sayın Selin Yetimoğlu‘da yazarlık yolculuğuna heyecanlı bir şekilde  giriş yapan çiçeği burnunda diğer bir isim

Konsept danışmanlığını Mümin Sekman‘ın yaptığı ve değerli fikirleri ve de yönlendirmeleri ile ortaya çıkan Hayat Bilgesi “Şu Hayatı Nasıl Yaşamalı” Dünya Büyüklerinden Hayat Dersleri adlı kitap ile Sayın Selin Yetimoğlu yazarlık yolculuğuna adım atarak güzel bir başlangıç yaptı.

Alfa Yayınevi aracılığı ile okuyucusuyla buluşan Hayat Bilgesi “Şu Hayatı Nasıl Yaşamalı” ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İki değerli meslektaşımı bu anlamlı ve önemli girişimlerinden dolayı kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Kaynak :

Banu Çakar “Liderlik Ruhu”

Selin Yetimoğlu

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s