#iksohbeti Her Pazartesi 21:00’de Twitter’da

Sosyal mecralarda olupta geleneksel hale gelen #iksohbet‘ini duymayan kalmamıştır sanırım 🙂 

Yeni duyanlar için kısaca açıklamak gerekirse her hafta bir moderatör eşliğinde belirlenen bir konu üzerinde  Twitter ortamında yapılan #iksohbeti etkinliği tüm iş dünyası ile sosyal bilimleri bir araya getiren bir oluşum diyebiliriz.#iksohbet

Blogumun takipçisi olanlar bilirler belki geçtiğimiz yıllarda #iksohbet’i ile ilgili duyuru amaçlı bir paylaşım da yapmıştım.

Tekrar kısaca değinmek gerekirse;

#iksohbet‘e katılanlar profil olarak çalışanlar,yöneticiler,insan kaynakları uzmanları,çalışma hayatına atılacak olan yeni adaylar ve öğrenciler olmakla beraber sohbet içeriği ağırlıklı olarak insan kaynakları üzerinedir.

 Bu yılın ilk #iksohbeti açılışı ise 27 Ocak Pazartesi  günü “Sosyal Medya ve İK”  ile başladı.Ardından  3 Şubat Pazartesi günü ise (dün) “Digital Kimlik ve İK” konusu ele alındı.

#iksohbet‘e değerli görüş ve düşünceleri ile katkı veren katılımcılara ait tüm Tweetler’e #iksohbet panosundan ulaşılabilirsiniz.(Sohbeti kaçıranlar için bulunmaz bir nimet 🙂 )

Bu arada #iksohbet’i bilgi,görüş ve sorularınızla zenginleştirmek,duyuru ve yeni gelişmelerden haberdar olmak  için Twitter’dan takip edebilir ve Facebook sayfasını da ayrıca beğenebilirsiniz.

Unutmayın!

Her Pazartesi saat 21:00 de Twitter’da #iksohbeti hashtag’i ile bu harika,keyifli ve bilgilendirici sohbete dileyen herkes katılabilir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s