Fark Yarat Ezber Boz! PERYÖN 21.İnsan Yönetimi Kongresi Yaklaşıyor!

peryon_kongre_2013

Avrupa’nın en büyük kongresi başlıyor!

Heyecan dorukta 🙂

PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği‘nin  geleneksel hale getirdiği,04-06 Kasım 2013 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 100 aşkın konuşmacı ve 30’dan fazla oturumun gerçekleşeceği PERYÖN 21.İnsan Yönetimi Kongresine sayılı günler kaldı.

Ulusal ve uluslararası düzeyde alanında başarılı konuşmacıların,davetlilerin ve farklı sektörlerden gelen katılımcıların yer alacağı bu büyük organizasyon 3 gün sürecek.Kongreye katılan konuşmacılar arasında Jim Lawless,Prof. Heike Bruch, Douglas Miller,Kevin Sheridan ve Ravin Jesuthasan gibi dünyaca ünlü yönetim otoriteleri de yer almakta.

04-06 Kasım 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek olan kongre ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilmek için kayıt formunu ve oturumları tıklamanız yeterli olacaktır.Eğer katılabilme imkanınız varsa bu muhteşem organizasyonu kaçırmayın derim.

peryon1

PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği‘nin her sene düzenlediği bu muhteşem etkinliği 2011 yılından itibaren gerek sosyal medyadan gerekse insan kaynakları blogları vasıtasıyla takip etmekteydim.Geçtiğimiz senelerde düzenlenen kongrelere çok istediğim halde  katılmak bir türlü nasip olmadı.Ta ki bu yıla kadar. 🙂

Geçtiğimiz sene olduğu gibi bu senede kongreye insan kaynakları alanında sosyal mecralarda mesleki içerik üreten,insan kaynaklarının gelişimine katkı sağlayan İK Bloggerları da davet edildi.Davet edilenler arasında şanslı olarak bende bulunmaktayım.Buradan nazik davetlerinden dolayı  PERYÖN Genel Sekreteri Sayın Özlem Helvacı Kılıç’a ve değerli PERYÖN ekibine çok ama çok teşekkür ederim. 

peryon

Bu sene kongre daha da muhteşem olacak zira PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği bir ilke imza atarak PERYON İK Blog Ödülleri 2013 yarışması düzenliyor.Yarışmaya katılan ik bloglarına oy verme süresi 11 Ekim 2013 tarihinde başladı ve 5 Kasım 2013 tarihinde sona erecek.Sonuçlar ise 04-06 Kasım 2013 tarihinde gerçekleşecek olan PERYÖN 21.İnsan Yönetimi Kongresi’nde açıklanacak.

Yarışmaya birbirinden güçlü insan kaynakları bloggerları da katılmakta olup bendeniz de katılanlar arasında yer almaktayım.Yarışın sonucu ne olursa olsun bu yarışmada yer almaktan büyük bir onur duyuyorum.Ve diyorum ki hak eden kazansın “İK Blogları Kazansın”.

Yarışmaya katılacak olan diğer arkadaşlar gibi bende heyecanlıyım.Bu güzel ve anlamlı yarışma ile bizler (ik bloggerları) büyük bir motivasyon almakla kalmadık daha çok nitelikli özgün içerik üretmek için taze güçte kazandık.Ayrıca yarışma sona erdikten sonraki süreçlerde de yeni insan kaynakları bloglarının çıkmasına da ön ayak olacağını düşünmekteyim.Bu yarışmaya vesile olan ve katkı sağlayan herkese çok teşekkür ederim.

Not : Geçtiğimiz sene gerçekleşen 20.İnsan Yönetimi Kongresi ile ilgili izlenim ve görüşleri yansıtan insan kaynakları bloggerlarına ait bazı  paylaşımlarla ilgili küçük bir derleme yaparak hafızaları tazelemek istedim.

İpek Aral Kişioğlu (Kaynagım İnsan)

Kulağıma Onlarca Küpe Taktım: 20. PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi

Banu Çakar (Liderlik Ruhu)                    PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi 

Aydan Çağ (Çağın İnsan Kaynakları)   PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi 

Gülsün Müftügil (İK Burada)                 Önce Bir Teşekkür Sonra Detaylar 

Çiğdem Özdemir Evren (cigdemözdemirevren) PERYÖN Kongresinden İnsan Kaynakları Trendleri

Cengiz Çatalkaya (Yetenek ve Kariyer)  Peryön İnsan Yönetimi Kongre Notlarım

Hayati Arpacı (İK Hayati Arpacı)              Ulusal 20.İnsan Yönetimi Kongresinden Geriye Kalanlar 

Kaynak : Kongre ile ilgili bilgiler ve fotoğraflar

(http://www.peryonkongre.com/kongre2013/index.htmlhttp://www.peryon.org.tr)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s