PERYÖN’den Harika Bir Adım Daha;PERYÖN İK Blog Ödülleri 2013

Geçtiğimiz sene  Nisan ve Aralık aylarında bloglarla alakalı birer yazı kaleme almış bloglların kişisel ve mesleki gelişimine etkisini ve sonuçlarını irdelemeye çalışmıştım.

Bilinildiği üzere ülkemizde mesleki blogların sayısı her ne kadar son yıllarda artsa da yeterli gelememekte.Güncel ve özgün içerikli mesleki paylaşımlar oluşturmak bilgi,deneyim,araştırma ve zaman isteyen bir olgu.Büyük bir özveri ve coşkuyla açılan blogların belirli bir zaman sonra (motivasyon düşüklüğü,yoğunluk vs) gibi nedenlerle pasif hale gelmektedir.

peryonBu noktada PERYÖN insan kaynakları bloglarını,bloggerlarını  ve bu alanda yeni başlayacak olanlara harika bir süpriz yaptı.Bir ilk yaparak PERYÖN İK Blogları 2013 adlı bir yarışma düzenliyor.

Bu yarışma sayesinde insan kaynakları bloglarının sayısının artacağına, bloggerlara büyük bir motivasyon sağlayacağına ve özgün içerikli ülkemize özgü insan kaynakları makalelerinin çoğalacağına inanıyorum.

Yarışmaya katılmak isteyen bloglar için adaylık başvuru tarihleri 01-06 Ekim 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek.

PERYÖN İK Blog Ödülleri 2013 yarışma sonuçları 04-06 Kasım 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan PERYÖN 21.İnsan Yönetimi Kongresi’nde açıklanacaktır.Yarışmayla ilgili daha detaylı bilgi için 

Bu harika ve anlamlı yarışmayı ve de Kasım ayında gerçekleşecek olan PERYÖN 21.İnsan Yönetimi Kongresini düzenleyen PERYÖN kurumuna ve güzide ekibine çok teşekkür ederiz.

Not: 04-06 Kasım 2013 tarihleri arasında Lütfi Kırdar’da düzenlenecek olan ve bendenizin de katılacağı PERYÖN 21.İnsan Yönetimi Kongresi ile ilgili daha detaylı bir yazıyı ileri ki haftalarda yazacağım.

Kaynak : Fotoğraf ve yarışma ile ilgili bilgiler (PERYÖN)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s