Yep Yeni Görünümü ile Liderlik Ruhu (Tekrar Hoş Geldin Aramıza)

liderlikruhuUzun zamandır  sosyal medya üzerinden tanıdığım yazılarını büyük bir beğeni takip  ettiğim Banu Çakar hanım, Liderlik Ruhu adlı blogunu kısa bir süre önce yeniden yapılandırmak üzere teknik bir bakıma almıştı.

Yenilenen yüzüyle Liderlik Ruhu bugün tekrar kaldığı yerden  heyecan ve sinerji dolu bir şekilde  yayın hayatına başladı.

Banu Hanımı kısaca tanıtacak olursak  bir İnsan Kaynakları Profesyoneli, Liderlik Mentoru, Eğitmen ve Yazar’dır. Ayrıca  Liderlik Ruhu haricinde kendi adını taşıyan  Banu Cakar  adlı bloga da sahiptir.

Kendi deyimiyle “Türkiye’nin türünde tek,nev-i şahsına münhasır Liderlik sitesi” olarak tanımladığı Liderlik Ruhu  “İnsan Kaynakları ve Liderlik” temaları üzerine özgün içerikli yazılarla doludur.

Bu arada kısa bir süre önce Liderlik Ruhunda yayınlanmak üzere konuk yazar olarak bir yazı istemiş bende büyük bir mutlulukla kabul ederek kaleme almıştım.

Değerli okuyucularıma hem yenilenen LİDERLİK RUHUNU hemde konuk yazar olarak yer aldığım Bir Şirketin Öz Sermayesi İnsan Kaynağıdır adlı yazımı paylaşmak isterim.

Liderlik Ruhunun yeniden yapılandırmasına katkısı sunan,emeği geçen herkese teşekkür eder Banu Hanıma yenilenen web sitesi/blogunda  başarılarla dolu nice paylaşımlar dilerim.

Saygılarımla

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s